Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tarnów z Flagą Honorową

2010-06-29

Tarnów z Flagą Honorową

W Tarnowie odbyły się 26 czerwca uroczystości związane z otrzymaniem przez miasto prestiżowej nagrody „Flaga Honorowa Rady Europy”.

W Tarnowie odbyły się 26 czerwca uroczystości związane z otrzymaniem przez miasto prestiżowej nagrody „Flaga Honorowa Rady Europy”. Jak podaje Samorząd Województwa Małopolskiego, to nie pierwsze wyróżnienie dla Tarnowa przyznane przez tę instytucję – w 2008 roku otrzymał on „Dyplom Europejski”.

Nagroda Flagi Honorowej ustanowiona została przez Komitet Ministrów Rady Europejskiej w 1955 roku. Przyznawana jest samorządom za zaangażowanie w promocję idei europejskiej oraz rozwijanie stosunków z partnerami z Europy w celu budowania poczucia wspólnoty. Nagrodę miastu wręczył Wilfried Böhm, deputowany Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Tarnów dołączył tym samym do grona 18 miast w Europie i 4 w Polsce, które już zostały uhonorowane tą nagrodą.
 
W uroczystościach wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy, duchowni i mieszkańcy miasta. Części oficjalnej towarzyszyły koncerty, widowiska i seminaria otwarte dla wszystkich mieszkańców.
 

 

Źródło: KRN.pl 28.06.2010 | 2010-06-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniadziałki na wynajemdomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Żywieckidomy na wynajem powiat Krasnostawskidomy na sprzedaż gmina Wrześniamieszkania na wynajem gmina Zalesiedomy na sprzedaż w Leżenicachmieszkania na wynajem w Grabinachdomy na wynajem w Dziewczopole

Deweloperzy

);