Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Tarnów w budowie

2011-08-22

Tarnów w budowie

Drugie miasto Małopolski przygotowuje szereg inwestycji. Gmina liczy na współpracę partnerów prywatnych.

Tarnów, drugie miasto Małopolski przygotowuje szereg inwestycji. Gmina liczy na współpracę partnerów prywatnych przy realizacji swoich planów.

Jedną z planowanych inwestycji jest Centrum Administracji, które ma być nową siedzibą władz Urzędu Miasta Tarnowa, będzie liczyło ponad 13 tys. m kw, z czego ok. 3 tys. będzie przeznaczone na komercyjne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie. Budynek zlokalizowany będzie w centrum miasta, w kwartale ulic M. B. Fatimskiej, Cegielnianej i J. Dwernickiego, na terenie o pow. 2,5 ha. Oprócz biur w obiekcie zaprojektowano multimedialne sale konferencyjne oraz infrastrukturę towarzyszącą m.in. gastronomię i handel.

W planach jest także budowa wielopoziomowych parkingów w sześciu lokalizacjach. Miasto poszukuje partnerów zainteresowanych finansowaniem lub realizacją obiektów przy założeniu pobierania opłat z ich użytkowania. W ofercie gminy można również znaleźć nieruchomości pod bardziej nietypowe inwestycje. Przy ul. Gliniańskiej zlokalizowane są tereny do zagospodarowania w kierunku rekreacji typu paintaball, parki linowe, tor crossowy czy inne niekonwencjonalne rozwiązania.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na wynajemgaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat Świdnickidomy na sprzedaż powiat Zwoleńskidomy na sprzedaż gmina Zatorydomy na sprzedaż gmina M. Siedlcemieszkania na sprzedaż w Białostoczekdomy na sprzedaż w Mariancemieszkania na wynajem w Pożarowie

Deweloperzy

);