Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Staniały materiały budowlane

2007-11-23

Staniały materiały budowlane

Koniec gorączki na rynku materiałów budowlanych. Po wiosennych, bardzo gwałtownych podwyżkach cen nie ma już śladu.

Koniec gorączki na rynku materiałów budowlanych – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Po wiosennych, bardzo gwałtownych podwyżkach cen nie ma już śladu. Np. cegły, które podrożały wówczas najbardziej, dziś kosztują tyle samo, co na początku roku.

Jak informuje dziennik, w styczniu za sztukę najbardziej popularnej cegły ceramicznej max-220 trzeba było zapłacić ok. 2,5 zł. W ciągu pięciu miesięcy cena poszła w górę do blisko 5 zł. Jednak już latem zaopatrzenie w materiały zaczęło się polepszać, bo ruszył import na dużą skalę. Dotyczyło to przede wszystkim cegieł ceramicznych, które trafiały do Polski w ogromnych ilościach z Niemiec, Austrii, Czech, Węgier i Rumunii. Handlowcy oceniali, że nawet jedna trzecia cegieł i pustaków na polskim rynku pochodziła z zagranicy. W efekcie cena wspomnianej wyżej cegły max stopniała we wrześniu do niespełna 3 zł za sztukę.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 20.11.2007 | 2007-11-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy na wynajemkamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat Pińczowskimieszkania na sprzedaż powiat Lipskimieszkania na wynajem gmina Lubańlokale użytkowe na sprzedaż gmina Wojsławicemieszkania na wynajem w Kotaniumieszkania na wynajem w Grotkowiemieszkania na wynajem w Gołębiach

Deweloperzy

);