Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spóźniony stadion

2011-02-07

Spóźniony stadion

Planowane zakończenie prac budowlanych na stadionie Wisły ma nastąpić 15 marca.

Planowane zakończenie prac budowlanych na stadionie Wisły ma nastąpić 15 marca. W dalszej kolejności rozpoczęty zostanie proces odbioru ukończonych elementów stadionu. Może to zająć nawet kilka tygodniu. Według planów Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu stadion zostanie dopuszczony do użytkowania na przełomie marca i kwietnia – podaje „Dziennik Polski”.

Równolegle z trwającymi pracami prowadzone są rozmowy z policją na temat obszaru, w obrębie którego znajdzie się strefa bezpieczeństwa przy stadionie, a co za tym idzie jaka będzie wielkość przy stadionowych parkingów. W rundzie wiosennej Wisła będzie sprzedawała karnety tylko da dwie do tej pory oddane trybuny: wschodnią i południową, które są w stanie pomieścić 18607 miejsc.
 
Realna jest także możliwość udostępnienia w trakcie sezonu trybuny północnej. Takie rozwiązanie będzie możliwe najwcześniej w maju. W przypadku trybuny zachodniej nie ma takiej możliwości ze względu na zbyt długi czas jaki jest potrzebny na procedurę odbioru. Nie ma na to szans nawet jeśli prace budowlane udałoby się zakończyć w marcu.

 

Źródło: „Dziennik Polski” | 2011-02-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Lubańskidomy na wynajem powiat M. Zamośćdomy na sprzedaż gmina Marcinowicemieszkania na sprzedaż gmina Rościszewomieszkania na sprzedaż w Książnicachmieszkania na sprzedaż w Kęsowiedomy na wynajem w Szepietowo Podleśne

Deweloperzy

);