Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spór o ogródki trwa

2009-05-05

Spór o ogródki trwa

Trwa spór o wygląd ogródków piwnych na wrocławskim rynku. Restauratorzy nie mogą się porozumieć zarówno między sobą, jak i z urzędnikami miejskimi.

Trwa spór o wygląd ogródków piwnych na wrocławskim rynku. Restauratorzy nie mogą się porozumieć zarówno między sobą, jak i z urzędnikami miejskimi – donosi „Gazeta Wrocławska”.

Jak czytamy dalej, rok temu prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wydał zarządzenie, aby od tego roku wszystkie ogródki piwne w rynku miały parasole w tym samym kolorze – ecru. Restauratorzy nie zastosowali się do zarządzenia i nie wymienili parasoli. Prezydent chce przesunąć termin wymiany na 2011 r. – czytamy dalej.
 
Restauratorzy zgadzają się co do tego, że zmiany są potrzebne, ale nie potrafią porozumieć się w kwestii wyglądu ogródków i koloru parasoli. Większości kolor ecru wydaje się niepraktyczny, gdyż markizy w tym kolorze szybko się brudzą i po roku trzeba je wymieniać. Ostatecznie ustalono, że rozmowy z magistratem, w imieniu wszystkich restauratorów, będzie prowadzić dwóch przedsiębiorców – dodaje dziennik. 
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 22.04.2009 | 2009-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat Grójeckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnobrzegdomy na wynajem gmina Osięcinymieszkania na sprzedaż gmina Golinadomy na wynajem w Nowych Proboszczewicachmieszkania na sprzedaż w Brzezinachmieszkania na sprzedaż w Frydrychowie

Deweloperzy

);