Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spółka Emir 23 wydała 14,2 mln euro

2011-11-03

Spółka Emir 23 wydała 14,2 mln euro

Przedmiotem transakcji był zlokalizowany przy warszawskich Stegnach grunt zabudowany obiektem biurowym.

Spółka Alterco sprzedała grunt zabudowany budynkiem biurowym za łączną kwotę 14,2 mln euro netto. Zlokalizowana przy ul. Sikorskiego w Warszawie nieruchomość stała się własnością należącej do Grupy Neoinvestments spółki Emir 23.

Liczący 6 kondygnacji biurowiec został oddany do użytku w I kwartale 2008 r. Budynek, który udostępnia najemcom blisko 14,9 tys. m kw. charakteryzuje się prostą bryłą i lekką konstrukcją. Dominującymi materiałami są szkło oraz stal.

Rolą Alterco było ustrukturyzowanie transakcji, przeprowadzenie wieloetapowego due diligence projektu, aranżacja finansowania oraz zintegrowanie działań uczestników transakcji – powiedział Zbigniew Zuzelski, prezes zarządu Alterco S.A.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęinne nieruchomości na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Koninmieszkania na sprzedaż powiat M. Piotrków Trybunalskidomy na sprzedaż gmina Tczówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Bargłów Kościelnydomy na sprzedaż w Spytkowicachdomy na wynajem w Emilianowiemieszkania na wynajem w Brzozowej Gaci

Deweloperzy

);