Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spadły ceny najmu biur

2010-06-10

Spadły ceny najmu biur

Warszawa spadła w rankingu najdroższych biur świata z 45. na 54. miejsce – wynika z najnowszego raportu Global Office Rents przygotowanego przez CB Richard Ellis.

Warszawa spadła w rankingu najdroższych biur świata z 45. na 54. miejsce – wynika z najnowszego raportu Global Office Rents przygotowanego przez CB Richard Ellis.
 
Jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, odnotowany w ciągu roku spadek stawek o 14,7 proc. uplasował stolicę Polski na 20. miejscu pod względem największej dynamiki w zmianie czynszów. Zdaniem ekspertów migracja na rynku biur powinna się nasilać. W samej Warszawie w tym roku na rynek wejdzie kilka nowych obiektów. A ich deweloperzy z pewnością nie będą chcieli, by biura pozostały puste. Będą więc cenami zachęcać do wynajmu.
 
Potem czynsze pójdą w górę – prognozuje dziennik. Na skutek kryzysu, a dokładnie utrudnionego dostępu do zewnętrznych źródeł finansowania, wiele projektów zostało wstrzymanych. To oznacza spadek podaży w kolejnym roku. Będzie też coraz trudniej o atrakcyjne, dobrze zlokalizowane powierzchnie w dobrej cenie. Szczególnie że popyt stale rośnie.
 

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” 10.06.2010 | 2010-06-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Gorzowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Łęczyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Widawamieszkania na wynajem gmina Zawadydomy na wynajem w Huciskumieszkania na sprzedaż w Majdanie Tuczępskimdomy na wynajem w Płaskowie

Deweloperzy

);