Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sokoły rozdane

2004-10-11

Sokoły rozdane

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 października w Urzędzie Miasta, prezydent Jacek Majchrowski wręczył statuetki Sokoła laureatom konkursu o tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku” .

Ideą konkursu zainicjowanego przez krakowski oddział Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów była chęć poprawy wizerunku dewelopera. Do konkursu o nagrodę „Złotego Sokoła” i tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku” przystąpiło dziewięć firm, zgłaszając trzynaście inwestycji. Szczegółowe prezentacje tych obiektów publikowaliśmy w ostatnich numerach naszego dwutygodnika.

Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Jacek Majchrowski. W skład Sądu Konkursowego weszli: prof. Andrzej Wyżykowski – przewodniczący Sądu Konkursowego, główny architekt miasta, Elżbieta Szczawińska – z-ca dyrektora Wydziału Mieszkalnictwa, Leszek Mazan – niezależny publicysta, Janusz Michalczak – redaktor „Dziennika Polskiego” i Andrzej Rymarczyk – architekt, członek zarządu PSBD w Krakowie. Członkowie Sądu obejrzeli zgłoszone inwestycje, poddając je szczegółowej analizie uwzględniającej walory architektoniczne, standard wykończenia i zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków i sposób obsługi klientów.

Wszystkie nominowane do nagrody inwestycje były na bardzo wysokim poziomie, więc zgodnie z werdyktem .... Złotego Sokoła otrzymały cztery firmy – FRONTON, GEO Grupa Deweloperska, INTER-BUD i Novo-Maar. Dodatkowo wyróżnione zostały firmy Convector Development i Wawel Service.

Podczas gali ogłoszono również wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród klientów. Godło „Lider Roku” i nagroda „Sokół od Klientów” przypadły firmie GEO Grupa Deweloperska. Wśród uczestników plebiscytu rozlosowano nagrody – fotograficzny aparat cyfrowy, odtwarzacz CD i walkman. Otrzymali je: Marcin Zębek z Bielska-Białej, Katarzyna Buratowska z Krakowa i Ewelina Woźniak z Krakowa.


Laureaci konkursu

FRONTON – za kameralną skalę zespołu mieszkaniowego połączoną z przyjazną skalą wnętrz urbanistycznych o charakterze podmiejskim, architekturę dobrze korespondującą z otoczeniem i warunkami terenowymi, użycie naturalnych materiałów wykończeniowych.

GEO Grupa Deweloperska – za udaną próbę stworzenia inwestycji mieszkaniowej o charakterze reprezentacyjnym, jej harmonijne usytuowanie w zastanym kontekście urbanistycznym, za atrakcyjne zagospodarowanie terenu posesji, wysoką jakość użytych materiałów i bogatą ofertę skierowaną do klientów.

INTER-BUD – za konsekwentną dbałość o kompleksowy rozwój osiedli mieszkaniowych zarówno w sensie przestrzennym, jak i programowo-funkcjonalnym, wyrażającą się m.in. poprzez rozwój infrastruktury społecznej i technicznej, skuteczną ochronę i dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców i dbałość w zagospodarowaniu terenów zielonych.

NOVO-MAAR – za udany debiut firmy zagranicznej, interesujące rozwiązanie funkcjonalno-przestrzenne, wysoki standard użytych materiałów i staranne wykonawstwo, za dbałość o jakość przestrzeni wspólnie użytkowanych, za architekturę i ofertę marketingową wzbogaconą o mieszkanie wzorcowe.


Wyróżnienia

CONVECTOR DEVELOPMENT – za prostą, bezpretensjonalną architekturę budynku dobrze wpisującą się w kontekst urbanistyczny, za wygodne podjazdy dla osób niepełnosprawnych, dobry dostęp do budynku zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych, za funkcjonalny układ mieszkań i niskie koszty eksploatacji.

WAWEL SERVICE Sp. z o.o. – za dobrze zaprojektowany zespół i udaną próbę uzyskania tkanki miejskiej w obszarze zurbanizowanym o charakterze blokowiska, za przeprowadzanie ankiet wśród klientów w celu uzyskania informacji na temat oczekiwań klientów o średnich dochodach i przygotowanie dobrej oferty handlowej uwzględniającej te potrzeby oraz za dostępność biur obsługi klienta w miejscu inwestycji.


Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości” nr 20/2004 | 2004-10-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniakamienice na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Malborskidomy na wynajem powiat Wałeckimieszkania na sprzedaż gmina M. Bydgoszczlokale użytkowe na sprzedaż gmina Szczecinekmieszkania na wynajem w Dadzewomieszkania na sprzedaż w Walentynowiedomy na wynajem w Mostkach

Deweloperzy

);