Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sokoły rozdane

2004-10-11

Sokoły rozdane

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 października w Urzędzie Miasta, prezydent Jacek Majchrowski wręczył statuetki Sokoła laureatom konkursu o tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku” .

Ideą konkursu zainicjowanego przez krakowski oddział Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów była chęć poprawy wizerunku dewelopera. Do konkursu o nagrodę „Złotego Sokoła” i tytuł „Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku” przystąpiło dziewięć firm, zgłaszając trzynaście inwestycji. Szczegółowe prezentacje tych obiektów publikowaliśmy w ostatnich numerach naszego dwutygodnika.

Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Jacek Majchrowski. W skład Sądu Konkursowego weszli: prof. Andrzej Wyżykowski – przewodniczący Sądu Konkursowego, główny architekt miasta, Elżbieta Szczawińska – z-ca dyrektora Wydziału Mieszkalnictwa, Leszek Mazan – niezależny publicysta, Janusz Michalczak – redaktor „Dziennika Polskiego” i Andrzej Rymarczyk – architekt, członek zarządu PSBD w Krakowie. Członkowie Sądu obejrzeli zgłoszone inwestycje, poddając je szczegółowej analizie uwzględniającej walory architektoniczne, standard wykończenia i zagospodarowanie przestrzeni wokół budynków i sposób obsługi klientów.

Wszystkie nominowane do nagrody inwestycje były na bardzo wysokim poziomie, więc zgodnie z werdyktem .... Złotego Sokoła otrzymały cztery firmy – FRONTON, GEO Grupa Deweloperska, INTER-BUD i Novo-Maar. Dodatkowo wyróżnione zostały firmy Convector Development i Wawel Service.

Podczas gali ogłoszono również wyniki plebiscytu przeprowadzonego wśród klientów. Godło „Lider Roku” i nagroda „Sokół od Klientów” przypadły firmie GEO Grupa Deweloperska. Wśród uczestników plebiscytu rozlosowano nagrody – fotograficzny aparat cyfrowy, odtwarzacz CD i walkman. Otrzymali je: Marcin Zębek z Bielska-Białej, Katarzyna Buratowska z Krakowa i Ewelina Woźniak z Krakowa.


Laureaci konkursu

FRONTON – za kameralną skalę zespołu mieszkaniowego połączoną z przyjazną skalą wnętrz urbanistycznych o charakterze podmiejskim, architekturę dobrze korespondującą z otoczeniem i warunkami terenowymi, użycie naturalnych materiałów wykończeniowych.

GEO Grupa Deweloperska – za udaną próbę stworzenia inwestycji mieszkaniowej o charakterze reprezentacyjnym, jej harmonijne usytuowanie w zastanym kontekście urbanistycznym, za atrakcyjne zagospodarowanie terenu posesji, wysoką jakość użytych materiałów i bogatą ofertę skierowaną do klientów.

INTER-BUD – za konsekwentną dbałość o kompleksowy rozwój osiedli mieszkaniowych zarówno w sensie przestrzennym, jak i programowo-funkcjonalnym, wyrażającą się m.in. poprzez rozwój infrastruktury społecznej i technicznej, skuteczną ochronę i dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców i dbałość w zagospodarowaniu terenów zielonych.

NOVO-MAAR – za udany debiut firmy zagranicznej, interesujące rozwiązanie funkcjonalno-przestrzenne, wysoki standard użytych materiałów i staranne wykonawstwo, za dbałość o jakość przestrzeni wspólnie użytkowanych, za architekturę i ofertę marketingową wzbogaconą o mieszkanie wzorcowe.


Wyróżnienia

CONVECTOR DEVELOPMENT – za prostą, bezpretensjonalną architekturę budynku dobrze wpisującą się w kontekst urbanistyczny, za wygodne podjazdy dla osób niepełnosprawnych, dobry dostęp do budynku zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych, za funkcjonalny układ mieszkań i niskie koszty eksploatacji.

WAWEL SERVICE Sp. z o.o. – za dobrze zaprojektowany zespół i udaną próbę uzyskania tkanki miejskiej w obszarze zurbanizowanym o charakterze blokowiska, za przeprowadzanie ankiet wśród klientów w celu uzyskania informacji na temat oczekiwań klientów o średnich dochodach i przygotowanie dobrej oferty handlowej uwzględniającej te potrzeby oraz za dostępność biur obsługi klienta w miejscu inwestycji.


Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości” nr 20/2004 | 2004-10-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemdomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Jeleniogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Lęborskimieszkania na sprzedaż gmina Skwierzynalokale użytkowe na sprzedaż gmina Krajenkamieszkania na wynajem w Grajowiemieszkania na wynajem w Jakubowicachdomy na wynajem w Skitnie

Deweloperzy

);