Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Siedem cudów Polski

2012-03-23

Siedem cudów Polski

Została ogłoszona lista nominowanych w V edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

Została ogłoszona lista nominowanych w V edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Plebiscyt jest organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć w zakresie rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Wśród tegorocznych nominowanych w siedmiu kategoriach znalazło się 19 przedsięwzięć, w tym m.in. projekty: „Ginący Zabytek – ratowanie Sanktuarium w Świętej Lipce”, „Mrągowo - wyrzeźbione miasto”, czy „Via Fabrilis – szlak tradycji rzemieślniczych” w Bolesławcu. W drugim etapie konkursu jury wybierze zwycięzców. Nagrodzone budynki otrzymają m.in. statuetkę „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

Konkurs ma swoje wydanie także w internecie, gdzie najlepszy projekt wybierany jest przez internautów.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemdomy na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Namysłowskidomy na wynajem powiat Zamojskimieszkania na sprzedaż gmina Lubiczdomy na sprzedaż gmina Świeszynomieszkania na sprzedaż w Grąbczewiedomy na wynajem w Dąbrowicydomy na wynajem w Gołaszynie

Deweloperzy

);