Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Schneider Electric wybiera ABC

2011-07-28

Schneider Electric wybiera ABC

Przeprowadzka do nowej siedziby w kompleksie Adgar będzie przebiegać w trzech etapach.

Pośród najemców powierzchni biurowej w Adgar Business Centre pojawi się spółka Schneider Electric. Między przedstawicielami najemcy, Jaroslavem Zlabek, prezesem zarządu i Teresą Rondomańską, dyrektorem SE EMEA FiSS w Warszawie a prokurentem ABC - Hanną Piskorek, zawarta została umowa o najem blisko 1,7 m kw. Przy podpisaniu dokumentów obecni byli także przedstawiciele firmy Jones Lang LaSalle, wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni w kompleksie Adgar. W umowie zawarta została opcja wynajęcia dalszych 430 m kw.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy otworzyć nasze biuro w kompleksie biurowym Adgar. Planujemy stworzyć tu Centrum Wspólnych Usług Finansowych (EMEA FiSS), które będzie odpowiadać za usługi księgowe dla regionu Europy – stwierdziła Teresa Rondomańska.

Do nowej siedziby Schneider Electric przeprowadzi się w trzech etapach: w maju 2010 r., kwietniu 2011 r. oraz w kwietniu 2012 r.

Czytaj więcej newsów 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianękamienice na sprzedażmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Oleśnickilokale użytkowe na wynajem powiat Nakielskilokale użytkowe na wynajem gmina Michałowicedomy na sprzedaż gmina Chełmdomy na wynajem w Zielonym Gajudomy na wynajem w Budzieszowcachmieszkania na wynajem w Brochocinie

Deweloperzy

);