Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ruinę chętnie wezmą, bo tania

2007-05-01

Ruinę chętnie wezmą, bo tania

Mieszkań, których się nie da sprzedać, właściwie na rynku nie ma. Ale niektóre na chętnych czekają miesiącami. Najtrudniej znaleźć nabywców lokali przy głośnych arteriach. Klienci chętnie wybierają zaś te zdewastowane, bo są sporo tańsze.

Mieszkań, których się nie da sprzedać, właściwie na rynku nie ma. Ale niektóre na chętnych czekają miesiącami. Najtrudniej znaleźć nabywców lokali przy głośnych arteriach. Klienci chętnie wybierają zaś te zdewastowane, bo są sporo tańsze - twierdzi "Rzeczpospolita". Klienci kupują nawet mieszkania zadłużone, z obciążoną hipoteką. Oczywiście, jeśli właściciel zażąda astronomicznych pieniędzy, ze sprzedażą będzie kłopot. Ale jeśli cenę wyważy, znalezienie chętnego to tylko kwestia czasu. Źle się sprzedaje także lokale na parterze, położone w blokach tuż przy ulicach. Trudno znaleźć też chętnego na mieszkanie na wysokim piętrze w budynku bez windy.

Jeśli chodzi o działki - czytamy - to najtrudniej sprzedaje się działki wąskie. Mając grunt o szerokości 8 metrów, można tylko liczyć, że kupi go sąsiad, żeby powiększyć swoją posesję. Na wszystko są jednak amatorzy - nawet na działki w otulinie parków krajobrazowych, na których nie można budować. Ale na takiego klienta trzeba czekać nawet miesiącami.

Źródło: "Rzeczpospolita", 30.04.2007 | 2007-05-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na wynajem powiat Głogowskidomy na wynajem powiat Wodzisławskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Ulan-Majoratmieszkania na sprzedaż gmina Przesmykimieszkania na sprzedaż w Wojtkowejmieszkania na wynajem w Marysiniedomy na wynajem w Drożejowicach

Deweloperzy

);