Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbudowa Muzeum Józefa Piłsudskiego

2011-09-12

Rozbudowa Muzeum Józefa Piłsudskiego

Skarb państwa sfinansuje rozbudowę Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Muzeum upamiętniające życie marszałka, funkcjonuje od 2008 r. Zostało założone przez Fundację Rodziny Józefa Piłsudskiego. Obszar objęty muzeum to niemal 4h gruntu w Sulejówku z trzema zabytkowymi willami: Milusin, Otradno i Bzów oraz ok. 1,5 tys. pamiątek po marszałku.

Budżet państwa przeznaczy na rzecz muzeum ok. 168 mln zł w ramach wieloletniego programu finansowania. Otrzymane środki będą przeznaczone na renowację istniejących budynków, odtworzenie ogrodu oraz wybudowanie nowego obiektu muzealnego.
 
Prace mają zacząć się w przyszłym roku i potrwać do 2016 r. Projekt nowego pawilonu jest na razie nieznany.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 9.09.2011 | 2011-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki na sprzedażdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Sejneńskilokale użytkowe na wynajem powiat Starogardzkidomy na sprzedaż gmina Kłodawalokale użytkowe na sprzedaż gmina Suchy Lasdomy na sprzedaż w Sicienkumieszkania na wynajem w Kucharach Borowychdomy na sprzedaż w Dąbrowej

Deweloperzy

);