Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rewitalizacja Pałacu w Rybnej

2010-08-05

Rewitalizacja Pałacu w Rybnej

Pierwszy etap prac rewitalizacyjnych zakończono i Pałac w Rybnej powrócił do prowadzenia działalności.

Pierwszy etap prac rewitalizacyjnych zakończono i Pałac w Rybnej powrócił do prowadzenia działalności kulturalnej oraz gastronomiczno-hotelarskiej.

Do tej pory wymieniono okna, system centralnego ogrzewania i instalację elektryczną oraz sieć wodno-kanalizacyjną. Renowacji poddano zabytkowe meble i żyrandole. Dostosowano Pałac do potrzeb osób niepełnosprawnych i zwiększono powierzchnię sali koncertowej o 1/3. Większą część wydatków miasto pokryło z pieniędzy otrzymanych z UE.

Do kolejnych zadań będzie należało zagospodarowanie terenu za Pałacem. W ogrodzie ma bowiem powstać scena letnia, na której będą odbywać się imprezy i plenerowe koncerty dla około 300 melomanów.

 

Źródło: KRN.pl | 2010-08-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemkamienice na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Włoszczowskidomy na sprzedaż powiat M. Gdańskdomy na wynajem gmina Człopalokale użytkowe na wynajem gmina Wierzchosławicedomy na sprzedaż w Niemierzyniemieszkania na sprzedaż w Borzęciniemieszkania na wynajem w Łomazach

Deweloperzy

);