zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Łysa Góra 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łysa Góra 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Łysa Góra

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 512 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Łysa Góra 168.00m2

Łysa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Turniejowa zab. wolnostojąca · działka: 785 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Turniejowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NiLzAxYjdjYjIxXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 220.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łozina 137.14m2, dom na sprzedaż

Dom Łozina 137.14m2

ul. Ogrodowa zab. bliźniacza · działka: 459 m2 · 137.14 m2 Dom na sprzedaż Łozina

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Łozina 137.14m2
Ogrodowa
Łozina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jaworzno 148.10m2, dom na sprzedaż

Dom Jaworzno 148.10m2

działka: 450 m2 · 148.10 m2 Dom na sprzedaż Jaworzno

brak oceny

30 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jaworzno 148.10m2

Jaworzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chrząstawa Mała 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrząstawa Mała 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Chrząstawa Mała

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrząstawa Mała 200.00m2

Chrząstawa Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysoki Bór 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wysoki Bór 75.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 200 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Wysoki Bór

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wysoki Bór 75.00m2

Wysoki Bór,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kowale 186.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kowale 186.37m2

ul. Pałacowa zab. wolnostojąca · działka: 975 m2 · 186.37 m2 Dom na sprzedaż Kowale

brak oceny

1 947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kowale 186.37m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kowale 186.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kowale 186.37m2

brak oceny

1 947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kowale 186.37m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdynia 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdynia 240.00m2

Dąbrowa, ul. Poziomkowa zab. szeregowa · działka: 419 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdynia 240.00m2
Poziomkowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszcz Gdański 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszcz Gdański 100.00m2

ul. W. Sikorskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pruszcz Gdański 100.00m2
W. Sikorskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.00m2

Wesoła zab. wolnostojąca · działka: 1 813 m2 · 235.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjOGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagórze 86.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zagórze 86.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 992 m2 · 86.80 m2 Dom na sprzedaż Zagórze

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zagórze 86.80m2

Zagórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2ZhLzAxYjRmYTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy