Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remonty w Poznaniu

2008-06-03

Remonty w Poznaniu

Trzeba wydać co najmniej 167 milionów złotych w kilka lat, by zlikwidować zaległości w remontach poznański ulic. Zarząd Dróg Miejskich przygotowuje kompleksowy program takich działań.

Trzeba wydać co najmniej 167 milionów złotych w kilka lat, by zlikwidować zaległości w remontach poznański ulic. Zarząd Dróg Miejskich przygotowuje kompleksowy program takich działań – podaje „Głos Wielkopolski”.

Co roku na remont ulic jest wydawane 20 mln. Są to pieniądze przeznaczane głównie na wymianę nawierzchni dróg i naprawę chodników. Jak czytamy dalej, nowa procedura wyboru ulic do remontu została wprowadzona w ubiegłym roku i zależy głównie od nakładów finansowych. W październiku jest analizowana baza danych ulic i powstaje ich lista do remontu. Działania są podzielone na te, które wykonają firmy zewnętrzne i na te, które zrealizuje ZDM. W listopadzie plan remontów jest gotowy, a następnie zatwierdzany przez dyrektora ZDM. Później jest ustalany harmonogram wykonywanych robót oraz kosztorys.

Źródło: „Głos Wielkopolski” 3.06.2008 | 2008-06-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Zawierciańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Gostyńskidomy na sprzedaż gmina Działdowodomy na wynajem gmina Izbica Kujawskadomy na sprzedaż w Białobrzegachmieszkania na wynajem w Nowych Studziankachdomy na sprzedaż w Kulsze

Deweloperzy

);