Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Remont Fortu Sokolnickiego

2009-09-01

Remont Fortu Sokolnickiego

Miasto podpisało umowę z firmą, która do jesieni 2009 r. wyremontuje Fort Sokolnickiego na Żoliborzu.

Miasto podpisało umowę z firmą, która do jesieni 2009 r. wyremontuje Fort Sokolnickiego na Żoliborzu – podaje „Gazeta Wyborcza”.
 
Fort został zbudowany w 1851 r. Władze Warszawy wykupiły go od wojska 6 lat temu. Wcześniej planowano utworzyć w nim centrum kulturalne – na kształt kinoteatru czy galerii. Długo trwały spory o to, na co przeznaczyć dawny bastion – do czasu, gdy u prezydent Warszawy skutecznie interweniowali znani artyści (m.in.: Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi). Na renowację fortu przeznaczono ponownie 19 mln zł – informuje dziennik.

PBM – firma, której zlecono remont – ma 14 miesięcy na oddanie fortu. Jego renowacja stanowiła jedną z obietnic, jakie prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz składała wyborcom z Żoliborza – przypomina „Gazeta”.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Stołeczna 8.08.2009 | 2009-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemgaraże na wynajeminne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Biłgorajskimieszkania na wynajem powiat Milickimieszkania na sprzedaż gmina Parysówdomy na sprzedaż gmina Bielsk Podlaskidomy na sprzedaż w Wysokiej Dąbrowiemieszkania na sprzedaż w Dziembówkudomy na sprzedaż w Draminie

Deweloperzy

);