Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rekiny inwestycji

2011-12-14

Rekiny inwestycji

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych wręczyła nagrody za najbardziej znaczące inwestycje zagraniczne rozpoczęte w 2011 r. na terenie kraju.

W tym roku po raz piąty PAIiIZ wręczyła nagrody za największe i najbardziej znaczące inwestycje zagraniczne rozpoczęte w 2011 r. na terenie kraju.

Nagrodę za inwestycję o największej wartości otrzymał Pilkington Automotive Poland – japoński koncern motoryzacyjny, który buduje w Chmielowie fabrykę produkującą szyby samochodowe. Wartość tej inwestycji to 96 mln euro. W kategorii „Zatrudnienie” została nagrodzony amerykańska firma State Street Services za rozpoczęcie w Krakowie realizacji nowoczesnego centrum, które będzie świadczyć kompleksowe usługi w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ponadto, firma Intel za rozwój swojego gdańskiego centrum badawczo-rozwojowego, została doceniona w kategorii „Nowoczesne technologie”.

Wszystkie nagrody zostały wręczone w Warszawie 12 grudnia br. przez przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Skarbu Państwa, a także Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Nowosolskimieszkania na wynajem powiat M. Ostrołękadomy na wynajem gmina Sitkówka-Nowinylokale użytkowe na sprzedaż gmina Golczewodomy na wynajem w Konarachdomy na sprzedaż w Nowym Folwarkumieszkania na sprzedaż w Wilemowicach

Deweloperzy

);