Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przed wyborami

2011-10-05

Przed wyborami

4 października w sali konferencyjnej Herbewo International odbyła się debata o gospodarce.

4 października przy ul. Lubelskiej w sali konferencyjnej Herbewo International SA, odbyła się debata o gospodarce. Poruszane były tematy związane z kosztami pracy, zamówieniami publicznymi i obecnym stanem budownictwa wielkopłytowego.

W pierwszym wystąpieniu o kosztach pracy, a przede wszystkim pozapłacowych wydatkach ponoszonych przez pracodawców, mówiła Urszula Kania z Małopolskiego Związku Pracodawców. Odniosła się krytycznie do propozycji podwyżki składki zdrowotnej oraz płacy minimalnej. Z kolei o niedoskonałościach przepisów o zamówieniach publicznych, głos zabrała Agnieszka Rybicka z ramienia Zarządu Infrastruktury Sportowej.

Oceny stanu technicznego budownictwa wielkopłytowego dokonał dr inż. Jacek Dębowski z PK, którego rozprawa doktorska dotyczyła wpływu ukrytych wad wykonawczych na trwałość budynków wielkopłytowych. Postulował on, o stworzenie ogólnopolskiego programu badań stanu technicznego i możliwości modernizacji budynków wielkopłytowych

Obecni na debacie posłowie: Jarosław Gowin (PO), Bronisław Dutka (PSL) i Andrzej Adamczyk (PiS), zgodzili się w jednej kwestii, że dotychczasowe rozwiązania tych trzech problemów są niewystarczające.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemgaraże na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Toruńmieszkania na sprzedaż powiat M. Kielcedomy na wynajem gmina Strawczynmieszkania na sprzedaż gmina Komprachcicemieszkania na wynajem w Radominiemieszkania na sprzedaż w Wiśniewiemieszkania na wynajem w Politowie

Deweloperzy

);