Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Projekt Zabrza na drugim miejscu listy projektów kluczowych

2008-08-05

Projekt Zabrza na drugim miejscu listy projektów kluczowych

Gminny projekt „Europejskiego Ośrodka Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej” znalazł się na drugiej pozycji listy projektów kluczowych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Gminny projekt „Europejskiego Ośrodka Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej” znalazł się na drugiej pozycji listy projektów kluczowych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego jako projekt inwestycji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Przyznane Zabrzowi dofinansowanie tego projektu będzie stanowić prawie 60 proc. szacowanych nakładów – informuje Urząd Miasta.

Planowany ośrodek ma powstać na bazie już istniejących instytucji kulturalnych i w przyszłości stać się nowoczesnym i prężnie działającym programem turystycznym, który połączy potencjał ludzki z rzeczowym i finansowym. Dofinansowaniem zostały objęte m.in.: część obiektów naziemnych, należących do Skansenu Górniczego „Królowa Luiza”, budowa nowych obiektów turystycznych, a także dostosowanie do wymagań ruchu turystycznego Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej – 2,5-kilometrowego tunelu podziemnego.

Projekt „Europejskiego Ośrodka Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej” ma zostać planowo zrealizowany do końca 2011 roku – czytamy w komunikacie Biura Prasowego UM. Na liście projektów kluczowych znalazły się także inne pomysły zgłoszone przez działające w Zabrzu instytucje.

Źródło: Biuro Prasowe UM w Zabrzu 1.08.2008 | 2008-08-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemmieszkania na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Kwidzyńskimieszkania na wynajem powiat Strzelecko-Drezdeneckidomy na wynajem gmina Dolicelokale użytkowe na wynajem gmina Garwolinmieszkania na sprzedaż w Oczkowicachmieszkania na sprzedaż w Trzebiechowomieszkania na sprzedaż w Koziegłówkach

Deweloperzy

);