Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Projekt Zabrza na drugim miejscu listy projektów kluczowych

2008-08-05

Projekt Zabrza na drugim miejscu listy projektów kluczowych

Gminny projekt „Europejskiego Ośrodka Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej” znalazł się na drugiej pozycji listy projektów kluczowych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Gminny projekt „Europejskiego Ośrodka Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej” znalazł się na drugiej pozycji listy projektów kluczowych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego jako projekt inwestycji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Przyznane Zabrzowi dofinansowanie tego projektu będzie stanowić prawie 60 proc. szacowanych nakładów – informuje Urząd Miasta.

Planowany ośrodek ma powstać na bazie już istniejących instytucji kulturalnych i w przyszłości stać się nowoczesnym i prężnie działającym programem turystycznym, który połączy potencjał ludzki z rzeczowym i finansowym. Dofinansowaniem zostały objęte m.in.: część obiektów naziemnych, należących do Skansenu Górniczego „Królowa Luiza”, budowa nowych obiektów turystycznych, a także dostosowanie do wymagań ruchu turystycznego Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej – 2,5-kilometrowego tunelu podziemnego.

Projekt „Europejskiego Ośrodka Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej” ma zostać planowo zrealizowany do końca 2011 roku – czytamy w komunikacie Biura Prasowego UM. Na liście projektów kluczowych znalazły się także inne pomysły zgłoszone przez działające w Zabrzu instytucje.

Źródło: Biuro Prasowe UM w Zabrzu 1.08.2008 | 2008-08-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Zambrowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Grodziskidomy na wynajem gmina Somiankadomy na wynajem gmina Mirczemieszkania na wynajem w Sierpówkudomy na sprzedaż w Chrustowiemieszkania na wynajem w Kamień-Kolonii

Deweloperzy

);