Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Prezydent elekt

2011-10-14

Prezydent elekt

12 października w Warszawie odbyła się Rada Krajowa PFRN, podczas której wybrano prezydenta elekta na kolejną kadencję.

Na stanowisko prezydenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości powołany został pan Leszek Hardek  pośrednik w obrocie nieruchomościami i zarządca nieruchomości Pomorza i Kujaw, obecny członek Zarządu PFRN, wiceprezes SPON Pomorza i Kujaw. Autor artykułów i opracowań związanych z zawodem pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy, lokalnego oraz regionalnego rynku nieruchomości do prasy lokalnej i specjalistycznej. Był członkiem zespołu ds. uzgodnień standardów zawodowych z ministerstwem w 2005 r. oraz 2008/9. Wykładowca: na kursach dla pośredników w obrocie nieruchomościami i warsztatach zawodowych, oraz na studiach wyższych i podyplomowych z zakresu pośrednictwa i zarządzania. Uprawniony do prowadzenia praktyk zawodowych z zakresu pośrednictwa i zarządzania oraz ich organizator.

Prezydent elekt obejmie stanowisko Prezydenta PFRN za 6 miesięcy po wyborach zarządu oraz pozostałych organów statutowych w 2012 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-10-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Mieleckilokale użytkowe na wynajem powiat Wrocławskimieszkania na sprzedaż gmina Babiakmieszkania na sprzedaż gmina Dubicze Cerkiewnemieszkania na sprzedaż w Piotrkowie Kujawskimmieszkania na wynajem w Boćkachdomy na sprzedaż w Strzeszynie

Deweloperzy

);