Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznańscy projektanci w Mediolanie

2012-04-17

Poznańscy projektanci w Mediolanie

W dniach 17-22 kwietnia 2012 r. w Mediolanie na Temporary Museum for New Design będzie odbywać się poznańska wystawa PERSPECTIV_S.

W dniach 17-22 kwietnia 2012 r. w Mediolanie na Temporary Museum for New Design będzie odbywać się poznańska wystawa PERSPECTIV_S.

Prezentowana ekspozycja to efekt konkursu „Designedinpoznan.pl – koncept – wdrożenie” oraz „Designedforpoznan.pl – meble miejskie dla Poznania”. Mediolan jest pierwszym przystankiem dla polskich designerów. Wystawa odbędzie bowiem europejskie tournée: zawita m.in. do Hauptbanhof podczas DMY Berlin 2012 oraz Brukseli na Design September Brussel. Zobaczyć ją będzie można również w Polsce podczas łódzkiego Festiwalu Designu.

Wystawa jest świetną okazją do promocji miasta i poznania intrygująch projektów. Dzięki niej można przetestować m.in. ławkę „Electrcity”, dzięki której można doładować baterie telefonu lub laptopa. Kolejnym ciekawym urządzeniem jest „Rozgrzej rączki”, które świetnie sprawdza się zimą w komunikacji miejskiej.

Miasto Poznań jest polskim pionierem w dziedzinie designu, działa tu m.in międzynarodowa wyższa szkoła projektowania School of Form. Ponadto w mieście rozwija się pierwsze w Polsce centrum designu i kreatywności dla biznesu Concordia Design.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice do kupieniadomy do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Olsztyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Pilskilokale użytkowe na wynajem gmina Jaraczewodomy na sprzedaż gmina Chlewiskamieszkania na wynajem w Miedźnejdomy na wynajem w Boryszewiemieszkania na wynajem w Czartowczyku

Deweloperzy

);