Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pomoc dla ofiar kryzysu

2009-02-25

Pomoc dla ofiar kryzysu

Premier Donald Tusk zapowiedział, że na pomoc w spłacie kredytu hipotecznego będzie mógł liczyć każdy, kto stracił pracę.

Premier Donald Tusk zapowiedział, że na pomoc w spłacie kredytu hipotecznego będzie mógł liczyć każdy, kto stracił pracę – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Według zapewnień premiera za około miesiąc będzie gotowy projekt ustawy, która zagwarantuje pomoc osobom, które na skutek kryzysu straciły pracę, a muszą spłacać zaciągnięty kredyt na mieszkanie. Jak czytamy dalej, pomoc od państwa nie będzie bezzwrotna – osoba, która z niej skorzysta, będzie musiała oddać pieniądze, gdy odzyska możliwości kredytowe.

W ramach programu antykryzysowego rząd jest gotowy przez rok spłacać raty kredytowe bezrobotnych – informuje dziennik. Za realizację programu ma odpowiadać Fundusz Pracy. Tusk podał, że na ratowanie kredytobiorców, którzy wpadli w tarapaty, rząd przeznaczy 300-400 mln zł. Na pomoc państwa nie będą mogli liczyć spłacający bardzo drogie mieszkania (5-6 tys. zł miesięcznie). 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 24.02.2009 | 2009-02-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupieniadomy na wynajemdomy na wynajem powiat Elbląskimieszkania na wynajem powiat Świeckimieszkania na sprzedaż gmina Nurmieszkania na wynajem gmina Wilkowicedomy na wynajem w Pajewie Wielkimdomy na sprzedaż w Kolonia Hołowienkidomy na sprzedaż w Bydlinie

Deweloperzy

);