Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Polsko-holenderska koncentracja

2011-12-20

Polsko-holenderska koncentracja

Postępowanie antymonopolowe zakończono powodzeniem – będzie koncentracja spółki Segro i Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Po przeprowadzonym postępowaniu UOKiK wyraził zgodę na koncentrację holenderskiej spółki Segro i Polskiego Holdingu Nieruchomości.

W wyniku koncentracji utworzona zostanie spółka z siedzibą w Warszawie, która będzie prowadzić sprzedaż nieruchomości, ponadto zajmie się budową centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnego w pobliżu Wrocławia.

Spółka Segro należy do holenderskiej grupy kapitałowej zajmującej się działalnością deweloperską i inwestycyjną, do tej pory przygotowywała w Polsce tereny pod inwestycje logistyczne i magazynowe.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-12-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat Krakowskidomy na sprzedaż powiat Opoczyńskidomy na wynajem gmina Moskorzewlokale użytkowe na sprzedaż gmina Świdnicamieszkania na wynajem w Szczeciniemieszkania na sprzedaż w Roszkowiedomy na wynajem w Piotrowicach

Deweloperzy

);