Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Początek sezonu mieszkaniowego

2011-09-01

Początek sezonu mieszkaniowego

Na warszawskim Torwarze odbędzie się 34. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe Mieszkanie.

Na warszawskim Torwarze 10 i 11 września odbędzie się 34. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców.

Podczas targów będzie można skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie podczas nich dawki wiedzy z dziedziny prawa, odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. W czasie targów odbędzie się także cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości.

Deweloperzy deklarują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach, wznowienie sprzedaży w projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu impasu rynkowego, dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych klientów i specjalne promocje.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianędomy na sprzedaż powiat Bocheńskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Słupskdomy na sprzedaż gmina Żarydomy na sprzedaż gmina Regiminmieszkania na sprzedaż w Baranówcemieszkania na sprzedaż w Zakrzewiemieszkania na wynajem w Kolonia Wola Solecka

Deweloperzy

);