Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Początek sezonu mieszkaniowego

2011-09-01

Początek sezonu mieszkaniowego

Na warszawskim Torwarze odbędzie się 34. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe Mieszkanie.

Na warszawskim Torwarze 10 i 11 września odbędzie się 34. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców.

Podczas targów będzie można skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie podczas nich dawki wiedzy z dziedziny prawa, odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem (forma, istotne postanowienia, konsekwencje) oraz bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym. W czasie targów odbędzie się także cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości.

Deweloperzy deklarują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach, wznowienie sprzedaży w projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu impasu rynkowego, dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych klientów i specjalne promocje.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Jarosławskidomy na wynajem powiat Gostynińskimieszkania na wynajem gmina Bochniadomy na wynajem gmina Tarnawatkamieszkania na wynajem w Chylinachdomy na sprzedaż w Kolonia Serockamieszkania na wynajem w Sobieradzu

Deweloperzy

);