Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Palmy nad Zalewem Zegrzyńskim

2009-05-21

Palmy nad Zalewem Zegrzyńskim

Z okien apartamentowca, który powstaje nad Zalewem Zegrzyńskim, będzie rozpościerał się widok na palmy.

Z okien apartamentowca, który powstaje nad Zalewem Zegrzyńskim, będzie rozpościerał się widok na palmy – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Jak donosi dziennik, przed Apartamentami Wierzbica zostaną posadzone prawdziwe palmy, tyle że mrozoodporne. Będą to palmy z górzystych terenów Indii, łatwo aklimatyzujące się w centralnej Europie i rosnące w Niemczech, Szwajcarii, na Węgrzech, a nawet w Szwecji. Wytrzymują one temperaturę nawet do -25 stopni Celsjusza.
 
Osiedle ma powstać w Wierzbicy koło Serocka, około 40 km od Warszawy – dodaje Gazeta.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Stołeczna 21.05.2009 | 2009-05-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże na wynajemhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Mieleckidomy na wynajem powiat Tarnobrzeskimieszkania na sprzedaż gmina Zagnańskmieszkania na sprzedaż gmina Poświętnemieszkania na wynajem w Januszówcedomy na sprzedaż w Grzywaczmieszkania na sprzedaż w Brożku

Deweloperzy

);