Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pałacyk Młodziejowskiego wynajęty

2011-04-06

Pałacyk Młodziejowskiego wynajęty

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma nową siedzibę przy ul. Miodowej 10 w Warszawie.

Prawie 2/3 powierzchni pałacyku należeć będzie do MSZ. Stanie się on siedzibą Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie na okres siedmiu lat. Do wynajęcia pozostaje jeszcze 1/3 powierzchni, którą można podzielić na dwie niezależne od siebie części – czytamy w „Życiu Warszawy”.

Przed 2006 r. dworek należał do Państwowego Wydawnictwa Naukowego, wtedy kupił go Mermaid Properities i chciał zrobić z niego ekskluzywną rezydencję. Jednak do realizacji nie doszło i w 2009 r. firma próbowała sprzedać nieruchomość, ale nie znalazł się kupiec. Wtedy postanowiono przekształcić obiekt na cele biurowe, co okazało się najlepszym rozwiązaniem.
Prace adaptacyjne zaczęły się w zeszłym roku jesienią, a całość inwestycji wyniosła 16 mln zł.
 

Źródło: „Życie Warszawy” 05.04.2011 | 2011-04-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice do kupieniakamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Bydgoskimieszkania na sprzedaż powiat Lubartowskilokale użytkowe na wynajem gmina Golinalokale użytkowe na wynajem gmina Gogolindomy na sprzedaż w Godzięciniemieszkania na wynajem w Zielątkowiedomy na sprzedaż w Radziwie

Deweloperzy

);