Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Otwarcie wiaduktu

2011-07-19

Otwarcie wiaduktu

Ukończono pierwszy z trzech wiaduktów na ulicy Andersa.

Kierowy mogą już korzystać z nowej przeprawy, która pozwala na usprawnienie połączenia drogowego między Żoliborzem a Śródmieściem. Oddanie pierwszego wiaduktu kilkakrotnie przesuwano z powodu różnych niedogodności, tj. znalezisk podziemnemnych czy niesprzyjającej pogody.

W ramach tej inwestycji przy jezdni powstały nowe chodniki, pasy dla rowerzystów oraz przystanki autobusowe. Konieczne jest jeszcze przeorganizowanie ruchu w związku z przebudową pobliskiego skrzyżowania przy ulicy Mickiewicza i Generała Zajączka.

Prace przy ulicy Andersa rozpoczęto w 2009 r. Wciąż trwa budowa pozostałych dwóch wiaduktów. Całą inwestycję wycenia się na ok. 79 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na sprzedażinne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat Sieradzkimieszkania na sprzedaż powiat Tczewskilokale użytkowe na wynajem gmina Kołobrzeglokale użytkowe na sprzedaż gmina Pacanówmieszkania na wynajem w Krzyżewiedomy na wynajem w Stawikmieszkania na sprzedaż w Ludwikowie

Deweloperzy

);