Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Oddano pierwszy budynek Łużycka Office Park

2008-02-28

Oddano pierwszy budynek Łużycka Office Park

We wtorek 26 lutego w Gdyni oficjalnie oddano do użytku pierwszy z pięciu nowoczesnych biurowców Łużycka Office Park.

We wtorek 26 lutego oficjalnie oddano do użytku pierwszy z pięciu nowoczesnych biurowców Łużycka Office Par – podaje „Dziennik Bałtycki”.

Na kompleks Łużycka Office Park, zajmujący powierzchnię 2,3 hektara, składać się będzie pięć pięciopiętrowych biurowców. Wszystkie mają być ukończone do końca 2009 roku. Budynki, o łącznej powierzchni 33,5 tys. m kw., przeznaczone będą w całości pod wynajem na biura. Na parterze znajdzie się miejsce na działalność handlowo-usługową. Pod każdym z biurowców będzie podziemny garaż na 90 samochodów – informuje gazeta. Miejsce garażowe będzie przysługiwać za każde sto metrów wynajętej powierzchni. Budynki wyposażone będą w klimatyzację, podnoszone podłogi i podwieszane sufity. Teren zaś objęty zostanie całodobowym monitoringiem i ochroną.

Inwestorem jest firma Allcon Investement Properties sp z o.o., która zawiązana została specjalnie do tego projektu przez Allcon Investment, jedną z trzech siostrzanych firm Grupy Allcon. Jak czytamy dalej, elewacja ze szkła zapewni świetnie doświetloną przestrzeń biurową. Nocą – dzięki barwnej iluminacji najwyższych trzech pięter – kompleks będzie elementem dekoracyjnym Gdyni.

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 27.02.2008 | 2008-02-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy do kupieniainne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajem powiat Polkowickimieszkania na sprzedaż powiat Szamotulskimieszkania na sprzedaż gmina Bukowina Tatrzańskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Kamieniecmieszkania na wynajem w Krzeszewomieszkania na wynajem w Doliwiedomy na wynajem w Starych Pieścirogach

Deweloperzy

);