Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowy parking przy SKM w Gdyni-Redłowo

2010-01-11

Nowy parking przy SKM w Gdyni-Redłowo

Przy stacji SKM w Gdyni-Redłowie w pierwszej połowie bieżącego roku ma zostać wybudowany parking.

Przy stacji Szybkiej Kolei Miejskiej w Gdyni-Redłowie w pierwszej połowie bieżącego roku ma zostać wybudowany parking – podaje „Dziennik Bałtycki”.

Przy ul. Stryjskiej Przedsiębiorstwo Drogowe Gdynia wybuduje za około pół miliona złotych 57 miejsc postojowych dla samochodów oraz 20 zadaszonych i zamykanych boksów dla rowerów. Nowy parking ułatwi trójmiejskim samorządom promowanie popularnej na zachodzie Europy konwencji podróżowania, tzw. park&ride. Polega ona na dojeżdżaniu samochodem do najbliższej stacji kolejki, gdzie zostawia się samochód i przesiada do pociągu – wyjaśnia dziennik.
 
 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 3.01.2010 | 2010-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędziałki do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Bielskidomy na sprzedaż powiat M. Gliwicedomy na wynajem gmina Wilkówmieszkania na sprzedaż gmina Pęcławdomy na wynajem w Kizielanachdomy na sprzedaż w Jabłowiemieszkania na sprzedaż w Słowiki

Deweloperzy

);