Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Noworoczne targi mieszkaniowe

2012-01-19

Noworoczne targi mieszkaniowe

W dniach 28. i 29. stycznia odbędzie się 89. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.

Organizowana przez przez środowisko deweloperów i Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, Krakowska Giełda Mieszkaniowa odbędzie się w sobotę 15 października w godzinach od 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę 16 października od 10.00 do 16.00 w Hali PTG Sokół przy ul. Piłsudskiego 27.

Każdy z uczestników otrzyma katalog giełdowy, zawierający informacje o targach, plan stoisk oraz listę wystawców. Organizatorzy zapraszają także do skorzystania z Giełdowego Doradztwa Kredytowego, w ramach którego eksperci bezpłatnie pomogą w pozyskaniu kredytu na zakup wybranego lokum. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

Źródło: KRN.pl | 2012-01-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Wieluńskimieszkania na wynajem powiat Gostyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Malborklokale użytkowe na wynajem gmina Telatynmieszkania na sprzedaż w Grabowiedomy na wynajem w Piaskach Sztumskichdomy na sprzedaż w Podkonicach Małych

Deweloperzy

);