Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe tramwaje w Gdańsku

2010-08-20

Nowe tramwaje w Gdańsku

Do 2011 r., gdańszczanie będą jeździć najnowocześniejszymi tramwajami w Polsce.

Do 2011 r., gdańszczanie będą jeździć najnowocześniejszymi tramwajami w Polsce – planuje Zakład Komunikacji Miejskiej. Dwa pierwsze pojawią się na gdańskich torowiskach już we wrześniu – podaje „Dziennik Bałtycki”.

Wymiana tramwajów to efekt, trwającej od kilku lat modernizacji gdańskiej floty komunikacji miejskiej. Projekt ZKMu, zakłada usunięcie wszystkich tzw. „stopiątek”, czyli tramwajów wyprodukowanych jeszcze w latach 70. Mają je zastąpić używane tramwaje sprowadzane z Niemiec, oraz nowe, produkowane przez bydgoską fabrykę na specjalne zamówienie.

Nowe tramwaje będą miały pierwszy w Polsce system umożliwiający pasażerom śledzenie trasy na specjalnych monitorach. Wyposażone będą również w rampy dla niepełnosprawnych, oraz klimatyzację. ZKM chce, aby na gdańskie torowiska wyjechało 35 takich pojazdów. Koszt zakupu to ponad 300 mln zł.

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 16.08.2010 | 2010-08-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Limanowskilokale użytkowe na wynajem powiat Strzeleckimieszkania na wynajem gmina Rytwianydomy na sprzedaż gmina Gorlicedomy na wynajem w Spądoszyniedomy na wynajem w Lucinachmieszkania na wynajem w Dębinie

Deweloperzy

);