Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe Targi Mieszkań na Torwarze

2006-03-30

Nowe Targi Mieszkań na Torwarze

Ruszają nowe Targi Mieszkań na Torwarze, organizowane przez firmę The Report Sp. z o.o.

W drugi kwietniowy weekend ruszają nowe Targi Mieszkań na Torwarze, organizowane przez firmę The Report Sp. z o.o. Mieszkania i domy sprzedają się jak świeże bułeczki. Kolejki w spółdzielniach, u deweloperów i pośredników oraz w bankach. Kupujących coraz więcej. Dostawcy mieszkań i domów nie zwlekają i na targach zaprezentują nowe inwestycje. Banki przygotowały propozycje kredytowe - atrakcyjniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

W targach weźmie udział ponad 80 wystawców z branży deweloperskiej, kredytowej i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Część deweloperów, z uwagi na duże zainteresowanie kupujących, przygotowała nowe inwestycje, które po raz pierwszy zaprezentują podczas kwietniowej imprezy. Goście odwiedzający Targi Mieszkań będą mogli skorzystać z bezpłatnie dostępnych prelekcji i porad. Organizator przygotował Katalog Targowy, w którym znajdują się kontakty teleadresowe do wszystkich wystawców, prezentacje inwestycji oraz spis dostępnych na targach mieszkań i domów w podziale na dzielnice. Opracowana dla zwiedzających Mapa Targów ułatwi poszukiwanie odpowiedniej oferty. Pomocą w poszukiwaniach posłużą także pracownicy firmy The Report dyżurujący w biurze targowym. Dzieci będzie można zostawić pod fachową opieką na placu zabaw dla dzieci. W weekend 8-9 kwietnia w jednym miejscu i czasie będzie można znaleźć wymarzone M – wystarczy odwiedzić Targi Mieszkań.

zdjęcie do oferty
sobota 8 kwietnia: 10.00 - 18.00
niedziela 9 kwietnia: 10.00 - 17.00
parking bezpłatny, bilet wstępu 12 zł


Więcej informacji: www.targimieszkan.pl

Źródło: | 2006-03-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadziałki na sprzedażgaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Lubańskimieszkania na wynajem powiat M. Bytommieszkania na sprzedaż gmina Zagrodnomieszkania na sprzedaż gmina Górnodomy na sprzedaż w Moczydły-Dubinachmieszkania na wynajem w Wrześnimieszkania na wynajem w Helence

Deweloperzy

);