Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe oddziały onkologiczne

2011-10-13

Nowe oddziały onkologiczne

W Szpitalu Przemienienia Pańskiego otwarto nowe oddziały onkologiczne. Dodatkowo udostępniono nowe poradnie specjalistyczne.

W Szpitalu Przemienienia Pańskiego w Poznaniu otwarto nowe oddziały onkologiczne. Czteropiętrowy budynek o powierzchni ponad 4,6 tys. m kw. mieści oddziały: chemioterapii, ginekologii onkologicznej, chirurgii onkologicznej, anestezjologii i intensywnej terapii oraz blok operacyjny. Dodatkowo udostępniono nowe poradnie specjalistyczne. W skali roku obiekt ma służyć ok. 12 tys. pacjentom i umożliwić przeprowadzenie ok. 2 tys. operacji przez lekarzy specjalistów. Oddziały wyposażone zostały w 205 łóżek. Koszt inwestycji wyniósł 40 mln zł.

Na inauguracji obecni byli między innymi marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna, wojewoda Piotr Florek, marszałek województwa Marek Woźniak, rektor Uniwersytetu Medycznego oraz dyrekcja placówki.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniadomy na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat M. Zamośćlokale użytkowe na sprzedaż powiat Świebodzińskidomy na sprzedaż gmina Gniewlokale użytkowe na wynajem gmina Zambrówmieszkania na sprzedaż w Zagrodachmieszkania na sprzedaż w Marków-Towarzystwiemieszkania na sprzedaż w Białowieży

Deweloperzy

);