Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe oblicze Okrąglaka

2011-05-20

Nowe oblicze Okrąglaka

Znany, zabytkowy budynek „Okrąglak” w Poznaniu zostanie przebudowany na biurowiec klasy A.

Znany, zabytkowy budynek „Okrąglak” w Poznaniu, którego właścicielem jest belgijski deweloper Immobel SA, zostanie przebudowany na biurowiec klasy A.

Immobel SA kupił nieruchomość od spółki Centrum Development and Investments Polska (CDI) w lutym 2011 r. W budynku znajdzie się ponad 6 tys. m kw powierzchni biurowej klasy A. Inwestor chce rozbudować obiekt tak żeby powstał poziom -1, gdzie znajdować się będą restauracje. Na parterze będzie zlokalizowana przestronna recepcja, natomiast wyżej osiem pięter biur. Na 9 piętrze powstanie taras. Firma Immobel SA podpisała już pierwszą umowę najmu na powierzchnie biurowe.

Projektantem rewitalizacji „Okrąglaka” jest pracownia architektoniczna, RKW Rhode Kellermann Wawrowsky. Na generalnego wykonawcę wybrano firmę Elektrobudowa SA z Katowic. Prace budowlane rozpoczęły się na początku marca br. Zakończenie inwestycji planowane jest w kwietniu 2012. Szacowany koszt inwestycji to 12 mln euro.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe do kupieniakamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Otwockidomy na sprzedaż powiat Międzyrzeckimieszkania na sprzedaż gmina Janowomieszkania na sprzedaż gmina Piszdomy na sprzedaż w Lipa-Bagnadomy na wynajem w Borkach Małymmieszkania na sprzedaż w Retkowie

Deweloperzy

);