Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe linie tramwajowe

2010-09-21

Nowe linie tramwajowe

Dobrze rozbudowana komunikacja miejska to podstawa dobrego funkcjonowania miasta oraz znaczne ułatwienie dla mieszkańców i licznie odwiedzających Kraków turystów.

Dobrze rozbudowana komunikacja miejska to podstawa dobrego funkcjonowania miasta oraz znaczne ułatwienie dla mieszkańców i licznie odwiedzających Kraków turystów.

Ciągle trwają prace nad rozbudową linii tramwajowej, która będzie miała swój przystanek końcowy na Płaszowie. Prace posuwają się w zaskakująco szybkim tempie. Wykonawca poinformował, że będzie możliwość oddania inwestycji do użytku dużo wcześniej niż planowano.

Od sierpnia na części budowanej trasy kursuje tramwaj o nr 20 z Bronowic aż do ul. Nowohuckiej. Rozbudowana ma być też trasa tzw. Krakowskiego Szybkiego Tramwaju od Ronda Grzegórzeckiego do Golikówki, która ma ułatwić połączenia pomiędzy południem a północą Krakowa. Kilka tygodni temu Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu rozpisał przetarg na budowę kolejnej linii tramwajowej na Ruczaj.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-09-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemhale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Leżajskidomy na sprzedaż powiat Sochaczewskidomy na sprzedaż gmina Żelechlinekdomy na sprzedaż gmina Kwilczdomy na wynajem w Chraponiumieszkania na wynajem w Mrzeziniedomy na wynajem w Wiśniówce

Deweloperzy

);