Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe inwestycje w Wilanowie

2009-12-21

Nowe inwestycje w Wilanowie

Trwająca przebudowa ulicy Stanisława Kostki Potockiego i budowa toalety publicznej w Wilanowie ułatwi życie mieszkańcom i turystom.

Trwająca przebudowa ulicy Stanisława Kostki Potockiego i budowa toalety publicznej w Wilanowie ułatwi życie mieszkańcom i turystom – zauważa warszawski Urząd Miasta.

Przetarg na przebudowę ulicy Stanisława Kostki Potockiego oraz budowę toalety publicznej w dzielnicy Wilanów został zorganizowany w trybie przetargu nieograniczonego zakończonego aukcją elektroniczną – czytamy na stronie UM. Trwająca przebudowa ulicy Stanisława Kostki Potockiego i budowa toalety publicznej w Wilanowie ułatwi życie mieszkańcom i turystom.

Od ulicy Przyczółkowej do Muzeum Pałacu w Wilanowie chodniki zostaną wyłożone płytami granitowymi, a jezdnia i miejsca postojowe – granitową kostką, tzw. paryską. Wprowadzony zostanie tam zakaz ruchu samochodowego. Wzdłuż ulicy, od skweru przed kolegiatą wilanowską, chodnik zostanie odsunięty od jezdni. Wzdłuż ulicy zostaną ustawione nowoczesne ławki, latarnie, stojaki rowerowe, kosze na śmieci. Na przedpolu pałacu stanie zaś jedenaście latarni gazowych – czytamy dalej.

 

 

Źródło: Um.warszawa.pl 1.12.2009 | 2009-12-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na wynajem powiat Ostrzeszowskimieszkania na wynajem powiat M. Łódźmieszkania na wynajem gmina Winnicalokale użytkowe na wynajem gmina Miłoradzmieszkania na wynajem w Czechowiźniedomy na wynajem w Dołachmieszkania na wynajem w Złotym Potoku

Deweloperzy

);