Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niedoceniana dzielnica Warszawy

2008-03-13

Niedoceniana dzielnica Warszawy

Mimo że deweloperzy zaczęli inwestować w Wesołej, ta najmłodsza stołeczna dzielnica jest przez klientów jeszcze ciągle niedoceniana. Nieruchomości kupują tu głównie sami jej mieszkańcy.

Mimo że deweloperzy zaczęli inwestować w Wesołej, ta najmłodsza stołeczna dzielnica jest przez klientów jeszcze ciągle niedoceniana. Nieruchomości kupują tu głównie sami jej mieszkańcy – informuje „Rzeczpospolita”.

W Wesołej jest wiele atrakcyjnych działek, które w najbliższych latach mogą stać się placami budowy. Na razie największą inwestycję na tym terenie stanowi „Osiedle Wspólna” spółki Panorama Invest. Jednak mieszkaniami w Wesołej interesują się głównie stali mieszkańcy dzielnicy, do których trafiło ok. 90 procent mieszkań – donosi dziennik. Ze sprzedażą mieszkań nie miał także kłopotów inwestor budujący na osiedlu „Pod Sosnami” w Starej Miłosnej przy ul. Jeździeckiej. Niewątpliwym atutem jest tutaj lokalizacja – inwestycja pojawi się w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Dużym utrudnieniem dla mieszkańców Wesołej jest natomiast brak dobrej komunikacji z centrum Warszawy. Wiele do życzenia pozostawia wciąż infrastruktura – czytamy dalej. Nadal atrakcyjne pozostają ceny mieszkań, które są znacznie niższe od cen w pozostałej części miasta. Własne M można kupić w tej okolicy już od 5,5 tys. zł za m kw.

Źródło: „Rzeczpospolita” 10.03.2008 | 2008-03-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Lubińskilokale użytkowe na wynajem powiat Chełmińskilokale użytkowe na wynajem gmina Kobiele Wielkiedomy na sprzedaż gmina M. st. Warszawamieszkania na sprzedaż w Ujazdziemieszkania na wynajem w Gierałtowicachmieszkania na sprzedaż w Ferdynandowie

Deweloperzy

);