Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niechlubna nagroda

2011-11-17

Niechlubna nagroda

Tegorocznym laureatem plebiscytu Archi-Szopa został stadion Wisły Kraków. Za najgorszy obiekt w mieście uznało go trzy czwarte członków jury.

Stadion Wisły Kraków im. Henryka Reymana został laureatem 11. plebiscytu Archi-Szopa organizowanego przez Stowarzyszenie „Archi-Szopa" i „Gazetę Wyborczą”. Za najgorszy obiekt Krakowa uznało go trzy czwarte członków jury. Już w chwili zgłoszenia kandydatury stadionu do konkursu na antynagrodę, kapituła podzieliła pogląd czytelników, że jest to pretendent oczywisty – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Drugie miejsce w plebiscycie zajęły tzw. budynki-wieszadła, czyli olbrzymie bannery, które przesłaniają architekturę budynków. W czołówce najgorszych budynków Krakowa znalazły się także hotele: Galaxy i Hilton oraz zmodernizowany biurowiec Biprostalu.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 16.11.2011 | 2011-11-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemhale i magazyny na sprzedażmieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Stalowowolskimieszkania na sprzedaż powiat Poddębickilokale użytkowe na wynajem gmina Wapnodomy na wynajem gmina Opatowiecdomy na sprzedaż w Nowym Adamowiemieszkania na wynajem w Marysiniedomy na wynajem w Tłokinia Nowa

Deweloperzy

);