Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Następny plan miejscowy

2006-09-08

Następny plan miejscowy

Władze Miasta zamierzają przygotować plan miejscowy dla obszaru o roboczej nazwie „Linia tramwajowa od pętli Krowodrza Górka do Górki Narodowej – Zachód”.

Kolejny projekt uchwały o sporządzeniu planu zagospodarowania przestrzennego trafił pod obrady Rady Miasta. Tym razem władze Miasta zamierzają przygotować plan miejscowy dla obszaru o roboczej nazwie „Linia tramwajowa od pętli Krowodrza Górka do Górki Narodowej – Zachód”. Projekt został przygotowany przez biuro prezydenta Miasta Jacka Majchrowskiego. Głównym celem opracowania planu jest zabezpieczenie i przygotowanie terenu pod przyszłe inwestycje, szczególnie zaś pod planowaną budowę północnego fragmentu linii szybkiego tramwaju. Ostatni odcinek jego trasy będzie prowadził od os. Krowodrza Górka przez Prądnik Biały do Górki Narodowej. Plan miejscowy ma obejmować swoimi granicami teren przeznaczony pod linię tramwajową wraz z jej strefą oddziaływania. Zgodnie z nim powstanie również rezerwa terenu dla układu komunikacji drogowej w tej części Krakowa. Obejmuje on bowiem planowany I etap „Trasy Wolbromskiej” – od połączenia nowo projektowanej ul. Miłosza z ul. Doktora Twardego (do ul. Pachońskiego) oraz brakujący odcinek układu ul. Pachońskiego pomiędzy ul. Glogera a Górnickiego.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 19/2006 | 2006-09-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniakamienice do kupieniamieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Leżajskidomy na wynajem powiat Rawskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Małomicedomy na wynajem gmina Wąbrzeźnomieszkania na sprzedaż w Jaszczdomy na sprzedaż w Borowej Wolidomy na wynajem w Łapinie

Deweloperzy

);