Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Największe Tesco w Polsce

2010-07-02

Największe Tesco w Polsce

Nieopodal Gliwic przy węźle drogowym w Sośnicy powstaje największe centrum dystrybucyjne w Polsce. Jego inwestorem jest Tesco.

Nieopodal Gliwic przy węźle drogowym w Sośnicy powstaje największe centrum dystrybucyjne w Polsce. Jego inwestorem jest Tesco.

Centrum będzie miało powierzchnię 57 tys. m kw. Ma również powstać powierzchnia biurowa. Będzie to największy tego typu obiekt w kraju. Ukończenie jego budowy jest planowane jeszcze w tym roku. W ramach powierzchni całkowitej 13,8 tys. m kw. będzie powierzchnią samych chłodni. Bezpośrednio przy inwestycji powstanie 440 miejsc parkingowych. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony w 80 miejsc postojowych dla naczep i 36 miejsc dla tirów. Elementami infrastruktury inwestycji będą: stacja benzynowa oraz warsztat z myjnią dla naczep. Na początku działalności planowane jest zatrudnienie około 500 osób. Docelowo liczba ta ma ulec podwojeniu.

Inwestycję realizuje Panattoni Europe – znany deweloper powierzchni magazynowych. Lokalizacja inwestycji łączy dwa korytarze transportowe relacji wschód-zachód. Łączą one Berlin, Pragę i Drezno z takimi ośrodkami, jak Lwów, Wiedeń czy Ostrawa.

Źródło: KRN.pl | 2010-07-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


2.3

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażhale i magazyny do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskidomy na wynajem powiat Strzyżowskimieszkania na wynajem gmina Spytkowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Pniewydomy na wynajem w Sarbcedomy na wynajem w Mnich-Probostwodomy na sprzedaż w Jaśkowicach

Deweloperzy

);