Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najlepszy projekt mieszkaniowy

2012-04-20

Najlepszy projekt mieszkaniowy

Rozpoczęła się I edycja ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011”, organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich.

Rozpoczęła się I edycja ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011” organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich. Jego celem jest wskazanie i promowanie najlepszych projektów mieszkaniowych, które uzyskały decyzję o pozwoleniu na użytkowanie nie wcześniej niż 1 stycznia 2008 r., a nie później niż 31 grudnia 2011 r.

W plebiscycie może wziąć udział każda firma deweloperska, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularzu zgłoszeniowego (www.konkursmieszkaniowy.pl) i nadesłanie aplikacji konkursowej do 31 sierpnia.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: zabudowa przyjazna środowisku, zabudowa przyjazna niepełnosprawnym, zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju, budownictwo nisko-energetyczne. Rostrzygnięcie konkursu zaplanowano na październik.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania na wynajemdomy na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Puckimieszkania na sprzedaż powiat Kaliskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Witoniamieszkania na sprzedaż gmina Świerznodomy na sprzedaż w Duninówkomieszkania na wynajem w Potrzebnejmieszkania na sprzedaż w Zaleś

Deweloperzy

);