Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najdrożej na Półwyspie Helskim

2008-03-18

Najdrożej na Półwyspie Helskim

Nad morzem najdroższe mieszkania są na Półwyspie Helskim. Aktualny rekord wynosi 40 tys. zł za m kw.

Nad morzem najdroższe mieszkania są na Półwyspie Helskim. Aktualny rekord wynosi 40 tys. zł za m kw. – informuje dziennik „Polska”.

Taką cenę osiągają apartamenty w budynku obok kompleksu hotelu Bryza w Juracie. Zdecydowanie taniej jest w położonym u nasady półwyspu 15-tysięcznym Władysławowie – czytamy dalej. Miasto wraca do roli atrakcyjnego letniska i przeżywa boom budowlany. W okolicach portu powstaje zespół zabudowy z charakterystyczną wieżą, przypominający architekturą zbudowany w latach 50. Apartamenty (o pow. 30-68 m kw.) sprzedawane są po ok. 7,7 tys. zł za m kw. Zaś „Apartamenty Nadmorskie” przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego (o pow. 43-66 m kw.) kosztują średnio 7,4 tys. zł za m kw. W atrakcyjnej lokalizacji, w centrum przy ul. prof. Siedleckiego, powstaje nowoczesny zespół apartamentowy „Osiedle Bursztynowe”. Spółka Eco Marina oferuje 80 apartamentów (od 30 do 70 m kw.) w cenie 5,9 do 9,7 tys. za m kw.

Jak podaje dziennik, aktualnie dostępne jest 60 apartamentów w Jastrzębiej Górze w „Villi Nord” o metrażach od 30 do 90 m kw. Pod budowę apartamentowca inwestor Nord Marina sp. z o.o. przeznaczył działkę przy ul. Puckiej, 400 m od plaży. Ceny lokali wynoszą od 6,8 do 12,5 tys. za m kw. W rezydencji „Lisi Jar” można kupić apartamenty (od ok. 33 do 52 m kw.) w cenie od 6,5 do 7,8 tys. zł. W pobliskiej Karwi miniaturowy apartamencik (14,5 m kw.) można nabyć za ok. 100 tys. zł.

Źródło: „Polska” 10.03.2008 | 2008-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Bielskimieszkania na wynajem powiat Jarosławskimieszkania na wynajem gmina Wieliczkamieszkania na sprzedaż gmina Przystajńmieszkania na wynajem w Antoniniemieszkania na wynajem w Sajczycachdomy na wynajem w Kobylaki-Konopkach

Deweloperzy

);