Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nagły remont

2011-05-25

Nagły remont

Właściciele restauracji zlokalizowanych w okolicach Rynku obawiają się, że robotnicy będą rozkopywać ulice znajdujące się przed ich lokalami.

Właściciele restauracji zlokalizowanych w okolicach Rynku obawiają się, że od 26 maja robotnicy będą rozkopywać ulice znajdujące się przed ich lokalami. Prace polegające na poprowadzeniu kabli będą dotyczyły rejonu ulic Siennej, Grodzkiej, Brackiej, Wiślnej oraz Szewskiej i potrwają do końca czerwca – podaje „Gazeta Wyborcza”.

Restauratorzy są zdenerwowani nie tylko tym, że prowadzone prace spowodują straty, ale przede wszystkim faktem, że informacja o rozpoczęciu prac dotarła do nich zaledwie dwa dni wcześniej. Właściciele lokali planują na dzisiejszy dzień zbieranie podpisów pod listem protestacyjnym. Władze miasta twierdzą, że wykonanie prac jest konieczne, ponieważ powiązane są z zakończeniem robót w podziemiach rynku. Dopiero teraz skompletowane zostały wszystkie pozwolenia, dlatego decyzja zapadła w tak szybkim tempie.
 
Jednocześnie urzędnicy zwracają uwagę na fakt, że prace będą prowadzone tylko na jezdni, a restauratorzy nie będą musieli likwidować ogródków. Nie da się ukryć jednak problemu z hałasem. Jak twierdzi Zdzisław Mielawski z firmy RDM Śródmieście: – Odpowiednio zabezpieczymy teren, ale nie oszukujmy się – takich prac nie da się robić cicho.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-05-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Szydłowieckilokale użytkowe na wynajem powiat Gdańskilokale użytkowe na wynajem gmina Drelówmieszkania na sprzedaż gmina Baranówdomy na wynajem w Ratajkachmieszkania na sprzedaż w Ratajachmieszkania na wynajem w Kosiorach

Deweloperzy

);