Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Na ziemi da się nieźle zarobić

2006-06-05

Na ziemi da się nieźle zarobić

Działki w okolicach stolicy są wciąż tanie i będzie można zarobić na nich średnio 10-20 proc. rocznie, a nawet więcej.

Jak czytamy w „Życiu Warszawy”, działki w okolicach stolicy są wciąż tanie i będzie można zarobić na nich średnio 10-20 proc. rocznie, a nawet więcej. Tak więc udany zakup może okazać się inwestycją życia. Kto rok temu kupił ziemię pod Warszawą, zarobił na wzroście cen średnio od 10 do 30 proc.. Ceny ziemi w okolicach stolic europejskich są bowiem od kilku do kilkunastu razy wyższe aniżeli wokół Warszawy.

Jak czytamy dalej, na wzroście cen zarabiają też duże pieniądze rolnicy wokół Warszawy, ale tylko ci, którzy sami podzielili i uzbroili swoje działki. Dobrym interesem jest zakup działki rolnej usytuowanej w pobliżu planowanej inwestycji, np. osiedla domów jednorodzinnych pod miastem. Wówczas możemy uniknąć kosztów związanych m.in. z doprowadzeniem mediów. Dzięki sąsiedztwu osiedla wartość ziemi może się zwiększyć nawet dwukrotnie. Warto też wybrać lokalizację dobrze skomunikowaną z miastem, położoną na terenach zielonych – podpowiada czytelnikom „Życie Warszawy”.

Źródło: „Życie Warszawy” 03.06.2006 | 2006-06-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Katowicedomy na wynajem powiat Oświęcimskilokale użytkowe na wynajem gmina Stronie Śląskiemieszkania na sprzedaż gmina Łapsze Niżnemieszkania na sprzedaż w Żubraczedomy na wynajem w Szarwarkudomy na wynajem w Pomieniu

Deweloperzy

);