Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Na spotkanie z nauką

2011-07-16

Na spotkanie z nauką

15 lipca otwarto Park Odkrywców przy Centrum Nauki Kopernik.

Park Odkrywców jest zieloną przestrzenią wokół Centrum Nauki Kopernik, która jest dostępna dla zwiedzających całą dobę. Zajmuje łącznie 15 tys. m kw.

W parku znajdują się liczne eksponaty naukowe i realizacje projektów artystycznych. Można, np. eksperymentować ze swoim głosem za pomocą zwierciadeł akustycznych czy „szeptaczy”, czyli rur wystających z ziemi, dzięki którym można komponować własne koncerty z naturalnych dźwięków wody czy burzy.

Obiekt ma ponadto pełnić funkcję tradycyjnego parku dla tych, którzy zechcą na chwilę odpocząć od hałasu miasta.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-07-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat M. Przemyśldomy na sprzedaż powiat Pułtuskidomy na wynajem gmina Horyniec-Zdrójdomy na wynajem gmina Niepołomicedomy na wynajem w Naratowiedomy na sprzedaż w Majdan Nowydomy na wynajem w Krzyżanówku

Deweloperzy

);