Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

„Ń” do poprawki

2012-02-21

„Ń” do poprawki

Elewacja lotniska, na której umieszczony jest napis „Gdańsk”, musi zostać wymieniona. Wszystko przez błędnie ułożony przez wykonawcę znak diakrytyczny.

Elewacja lotniska, na której umieszczony jest napis „Gdańsk”, musi zostać wymieniona. Wszystko przez błędnie ułożony przez wykonawcę znak diakrytyczny – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Nowy terminal pasażerski jest największą inwestycją w historii Portu Lotniczego Gdańsk. Zgodnie z oczekiwaniami władz portu, wszystko powinno być idealne, nawet kilkudziesięciocentymetrowa kreseczka nad literą „Ń”. Wykonawca zamiast pochylić umieszczony na szybie znak w prawo, usytuował kreskę pionowo. Dlatego decyzja menedżerów była jednoznaczna – firmę wykonawczą poproszono o wymianę szyby.

Podejście władz lotniska pasuje do obchodzonego w dniu dzisiejszym (21 lutego) Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2012-02-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemdziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Tarnogórskidomy na wynajem powiat Kętrzyńskidomy na wynajem gmina Żółkiewkamieszkania na sprzedaż gmina M. Żorymieszkania na sprzedaż w Ciechanowiemieszkania na wynajem w Krzeszówkumieszkania na wynajem w Starej Rawie

Deweloperzy

);