Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Monitoring na Jeżycach

2009-11-09

Monitoring na Jeżycach

Miasto podpisało już umowę z montażystą kamer na starych Jeżycach. Jeśli pogoda pozwoli na prowadzenie prac zimą, monitoring starych Jeżyc zacznie działać w marcu.

Miasto podpisało już umowę z montażystą kamer na starych Jeżycach. Jeśli pogoda pozwoli na prowadzenie prac zimą, monitoring starych Jeżyc zacznie działać w marcu – podaje „Głos Wielkopolski”.

Mieszkańcy narzekają na akty wandalizmu w tej dzielnicy. Dlatego19 kamer zostanie zainstalowanych w pobliżu ulicy Dąbrowskiego (od ulicy Fredry do skrzyżowania z Żeromskiego) oraz w pobliżu ulic Wawrzyniaka, Słowackiego, Szamarzewskiego i Kraszewskiego – czytamy.

 

Źródło: „Głos Wielkopolski” 4.11.2009 | 2009-11-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Rzeszówmieszkania na wynajem powiat Przasnyskidomy na sprzedaż gmina Łosicemieszkania na sprzedaż gmina Blizanówdomy na wynajem w Międzybórzumieszkania na wynajem w Nowosielcumieszkania na sprzedaż w Michałowie

Deweloperzy

);