Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mirbud buduje

2011-08-09

Mirbud buduje

W Łodzi i Święcicach powstaną budynki magazynowe połączone z powierzchniami biurowymi.

Umowa obejmująca wzniesienie budynku magazynowego z biurami w Łodzi została podpisana 18 maja. Inwestorem jest firma PLC Poland 13 Sp. z o.o. Wartość przedsięwzięcia oszacowano na ponad 3 mln euro brutto (na dzień raportu stanowi to kwotę 14.514.867,15 zł). Zakończenie inwestycji zaplanowano na 1 września 2011r.

Przedmiotem kolejnej umowy, zawartej 28 czerwca z PLC Poland 28, jest budowa drugiego magazynu z częścią biurową w Łodzi przy ul. Dostawczej. Wartość zawartej umowy wynosi: 2,869 mln euro brutto (11 481 030,84 zł brutto). Strony ustaliły, że zakończenie realizacji przedmiotu umowy nastąpi w terminie do dnia 20 października 2011r.

4 sierpnia Mirbud zawarł z inwestorem – spółką pod firmą INDUSTRIAL CENTER 4 Sp. z o.o., umowę na budowę budynku magazynowego z biurami na terenie Panattoni Park Święcice, Błonie – Kopytów. Oddanie inwestycji o wartości ponad 5 mln euro brutto ma nastąpić do dnia 15 lutego 2012 r.

Spółka Mirbud działa jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji na rynku budowlanym w Polsce. Za realizację inwestycji mieszkaniowych odpowiada spółka-córka Mirbudu, JHM Development sp. z o.o., która debiutuje obecnie na GPW. MIRBUD skupia się natomiast na wznoszeniu hal magazynowo-logistycznych, centrów handlowych, budynków użyteczności publicznej oraz prowadzeniu robót inżynieryjno-drogowych.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Kwidzyńskidomy na wynajem powiat Rawskidomy na wynajem gmina Będkówdomy na sprzedaż gmina Kościanmieszkania na wynajem w Rowiemieszkania na wynajem w Pólkiedomy na wynajem w Zakrzówku

Deweloperzy

);