Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mirbud buduje

2011-08-09

Mirbud buduje

W Łodzi i Święcicach powstaną budynki magazynowe połączone z powierzchniami biurowymi.

Umowa obejmująca wzniesienie budynku magazynowego z biurami w Łodzi została podpisana 18 maja. Inwestorem jest firma PLC Poland 13 Sp. z o.o. Wartość przedsięwzięcia oszacowano na ponad 3 mln euro brutto (na dzień raportu stanowi to kwotę 14.514.867,15 zł). Zakończenie inwestycji zaplanowano na 1 września 2011r.

Przedmiotem kolejnej umowy, zawartej 28 czerwca z PLC Poland 28, jest budowa drugiego magazynu z częścią biurową w Łodzi przy ul. Dostawczej. Wartość zawartej umowy wynosi: 2,869 mln euro brutto (11 481 030,84 zł brutto). Strony ustaliły, że zakończenie realizacji przedmiotu umowy nastąpi w terminie do dnia 20 października 2011r.

4 sierpnia Mirbud zawarł z inwestorem – spółką pod firmą INDUSTRIAL CENTER 4 Sp. z o.o., umowę na budowę budynku magazynowego z biurami na terenie Panattoni Park Święcice, Błonie – Kopytów. Oddanie inwestycji o wartości ponad 5 mln euro brutto ma nastąpić do dnia 15 lutego 2012 r.

Spółka Mirbud działa jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji na rynku budowlanym w Polsce. Za realizację inwestycji mieszkaniowych odpowiada spółka-córka Mirbudu, JHM Development sp. z o.o., która debiutuje obecnie na GPW. MIRBUD skupia się natomiast na wznoszeniu hal magazynowo-logistycznych, centrów handlowych, budynków użyteczności publicznej oraz prowadzeniu robót inżynieryjno-drogowych.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Wągrowieckilokale użytkowe na wynajem powiat Głogowskilokale użytkowe na wynajem gmina Słubicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Warnicemieszkania na sprzedaż w Klonowejmieszkania na sprzedaż w Toporzykudomy na wynajem w Wilkowiczkach

Deweloperzy

);