Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Miejskie wille odmienią Drogę Dębińską

2008-01-15

Miejskie wille odmienią Drogę Dębińską

Firma UWI Inwestycje, działająca na poznańskim rynku od 15 lat, rozpoczęła przy Drodze Dębińskiej budowę czterech apartamentowców, zaprojektowanych w stylu rezydencji miejskich z lat 20. ubiegłego stulecia, nazwanych Willa Warta.

Firma UWI Inwestycje, działająca na poznańskim rynku od 15 lat, rozpoczęła przy Drodze Dębińskiej budowę czterech apartamentowców, zaprojektowanych w stylu rezydencji miejskich z lat 20. ubiegłego stulecia, nazwanych Willa Warta – informuje portal budnet.pl. Inwestycja ta ma zmienić charakter okolic byłego stadionu Warty i przywrócić życie tej zaniedbanej części miasta.

Nowa architektura dobrze wkomponuje się w tamtejszy krajobraz. Trudno sobie bowiem wyobrazić lepszą i ciekawszą lokalizację mieszkań. Droga Dębińska, opodal brzegu rzeki, na wysokości obiektów sportowych Warty i AWF-u to niemal centrum miasta, a mimo to gwarantuje sąsiedztwo rozległych terenów zielonych. O kwadrans spaceru odległy jest Stary Browar, o pół godziny – Stary Rynek. Drogą Dębińską można natomiast w kilka minut dojechać do autostrady – czytamy dalej.

W czterech luksusowych apartamentowcach do dyspozycji jest 45 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 45 do 100 m kw. Każdy lokator może skorzystać ze wspólnej hali garażowej oraz własnej piwnicy – podaje portal. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców całe osiedle będzie zamknięte i monitorowane.

Źródło: budnet.pl 14.01.2008 | 2008-01-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Radomskimieszkania na wynajem powiat M. Przemyśllokale użytkowe na wynajem gmina Czarna Dąbrówkadomy na wynajem gmina Mirskmieszkania na sprzedaż w Kątachdomy na wynajem w Kruszewiedomy na wynajem w Stawie Kunowskim

Deweloperzy

);