Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Małopolska w planach inwestycji firm z Indii

2005-12-05

Małopolska w planach inwestycji firm z Indii

Małopolska i indyjski stan Andhra Pradesh zawarły porozumienie o współpracy w rozwijaniu sektora zaawansowanych technologii.

Małopolska i indyjski stan Andhra Pradesh zawarły porozumienie o współpracy w rozwijaniu sektora zaawansowanych technologii - donosi "Rzeczpospolita". Pierwszym efektem umowy ma być inwestycja firmy Tata Consultancy Services, który jest zainteresowany utworzeniem w Krakowie centrum obsługi procesów biznesowych. Przedstawiciele TCS oraz kilku innych znaczących firm branży IT przyjechali do Krakowa w delegacji stanu Andhra Pradesh, który jest indyjskim centrum usług outsourcingowych. Porozumienie z władzami województwa obejmuje m.in. współpracę przy zakładaniu parku technologicznego w Małopolsce, rozwój badań i wymiany informacji w bio- i nanotechnologii oraz kontaktów naukowych pomiędzy uczelniami. Powołana przez samorząd wojewódzki spółka Małopolskie Parki Przemysłowe poszukiwać będzie terenów pod planowana inwestycję TCS.

Źródło: "Gazeta Wyborcza" 02.12.2005 | 2005-12-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Opatowskilokale użytkowe na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskidomy na sprzedaż gmina Dolicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Kamienica Polskamieszkania na wynajem w Stanisławowiemieszkania na sprzedaż w Gradzanowo Zbęskie-Koloniamieszkania na sprzedaż w Podole

Deweloperzy

);