Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Małopolska w planach inwestycji firm z Indii

2005-12-05

Małopolska w planach inwestycji firm z Indii

Małopolska i indyjski stan Andhra Pradesh zawarły porozumienie o współpracy w rozwijaniu sektora zaawansowanych technologii.

Małopolska i indyjski stan Andhra Pradesh zawarły porozumienie o współpracy w rozwijaniu sektora zaawansowanych technologii - donosi "Rzeczpospolita". Pierwszym efektem umowy ma być inwestycja firmy Tata Consultancy Services, który jest zainteresowany utworzeniem w Krakowie centrum obsługi procesów biznesowych. Przedstawiciele TCS oraz kilku innych znaczących firm branży IT przyjechali do Krakowa w delegacji stanu Andhra Pradesh, który jest indyjskim centrum usług outsourcingowych. Porozumienie z władzami województwa obejmuje m.in. współpracę przy zakładaniu parku technologicznego w Małopolsce, rozwój badań i wymiany informacji w bio- i nanotechnologii oraz kontaktów naukowych pomiędzy uczelniami. Powołana przez samorząd wojewódzki spółka Małopolskie Parki Przemysłowe poszukiwać będzie terenów pod planowana inwestycję TCS.

Źródło: "Gazeta Wyborcza" 02.12.2005 | 2005-12-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Słupskmieszkania na wynajem powiat Warszawski zachodnimieszkania na wynajem gmina Dębicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Kozłówdomy na wynajem w Czarnym Kierzudomy na sprzedaż w Drużniemieszkania na sprzedaż w Stróżach

Deweloperzy

);